BİZ KİMİZ

"Güvenilir Büyüme Ortağınız..
Reklamcılığın ve Ötesinin Gücünü Ortaya Çıkarıyoruz"

Web tasarım, grafik tasarım, baskı, sosyal medya pazarlaması, SEO ve dijital pazarlama alanlarında 17 yıllık deneyime sahip güvenilir bir reklam ajansıyız. Uzmanlardan oluşan ekibimiz, görsel olarak çarpıcı web siteleri, büyüleyici grafik tasarımlar ve etkili baskı malzemeleri oluşturma konusunda uzmandır. Sosyal medya pazarlama stratejilerimiz ve SEO uzmanlığımızla işletmelerin çevrimiçi varlıklarını genişletmelerine, hedef kitleleriyle bağlantı kurmalarına ve katılımlarını artırmalarına yardımcı oluyoruz. Ölçülebilir sonuçlar sağlama konusunda kanıtlanmış bir geçmiş performansa sahibiz. Deneyimli bir ajans olarak, en son trendler ve teknolojilerden haberdar olmanın önemini anlıyoruz. Müşterilerimizin ihtiyaçlarını karşılayan olağanüstü hizmetler sağlamak için yaratıcılığı, uzmanlığı ve veriye dayalı içgörüleri birleştiriyoruz. Basılı reklamcılıktaki uzmanlığımız da dahil olmak üzere sektördeki kapsamlı deneyimimizle, işletmelerin markalarını yükseltmelerine ve pazarlama hedeflerine ulaşmalarına yardımcı olacak kapsamlı çözümler sunuyoruz.

Tanıtım
Markalaştırma
Proje
Geliştirme

HAKKIMIZDA

Yaratıcı Reklam ajansımız,Izmir ve Birleşik Krallık'taki en iyiler arasında yer almaktadır. Yeni başlayanlar ve tecrübeli fikirler geliştiriyoruz.

1 SORUMLULUKLARIMIZ

AKT Ajans'ın öncelikli sorumluluğu, tüm kurumsal ortakların internet ortamındaki kurumsal kimliklerini çağdaş, özgün, teknolojik mükemmellik Her zaman yaratıcı projeler üzerinde çalışıyoruz ve bunları en uygun şekilde sergilemenin yöntemlerini düşünüyoruz. Çevrimiçi medya. AKT Ajans, piyasada seçkin müşterilerle çalışmaktan gurur duymakta ve aynı zamanda ülkemizin internet ve bilgi teknolojileri alanlarında ilerlemesine katkıda bulunmak.

2 ÖZEL SERVİS

AKT Ajans, acente olarak bizim için en değerli şeyin, işimizi müşterilerimize göstermeye başladığımızda gösterdiği heyecan ve memnuniyeti görmek olduğunu bilir. Kalite bir numaralı önceliğimizdir.

3 DENEYİMLİ KADRO

AKT Ajans'ın bir aile şirketi olarak sıcaklığı ve samimiyeti, yılların verdiği tecrübenin verdiği özgüven ve iş bilgisini yansıtmaktadır. Tüm müşterilerimize kalite ve memnuniyet odaklı hizmetin getirdiği profesyonellik gurur verici bir durumdur. AKT Ajans güncel web tasarım tekniklerini takip ederek rekabette her zaman bir adım önde olmakta ve farklı bir web tasarımı sunmayı başarmaktadır. deneyimlerini müşterilerine sunmaktadır. Tercihiniz olmaktan gurur duyuyoruz…

TEAM

EN IYI SERVIS

Akt Ajans, iş ihtiyaçlarınız için yüksek kaliteli ve uygun maliyetli çözümler sunar. Biz uzmanlaşmış bir şirketiz. Akt Ajans özgün, ayrıcalıklı, amaca yönelik ve güncel tasarım trendlerine odaklanır ve çalışır. Akt Ajans kültürünün temelinde bu ilke yatmaktadır.

Müşteri Mutluluğu
Kaliteli ve güvenilir iş
Seval Aktas
Ahmet Tarkan
Abide Dorukkan
Yunus Demirkaya
EN İYİ ÖZELLİKLER

Müşterilerimiz

Uygulama alanımız oldukça geniş: tasarım, grafik, markalaşma, geliştirme.

Hadi Konuşalım

SIRADAKİ PROJE

HAKKINDA

Watch Video
FOLOZOFIK

Felsefik

"Yaratıcılığın önemli bir unsuru, başarısız olmaktan korkmamaktır."

img
Edwin Land ''Din''
Optics, polarization, color vision

"Başarısızlıkla öğrenmek, aslında bir başarıdır."

img
Malcolm S. Forbes
businessma/ Entrepreneur

"Eğer yürüdüğünüz yolda zorluklar ve engeller yoksa, o yolun sizi hiçbir yere götürmeyeceğini bilin."

img
Bernard Shaw
Playwright

"Günlük olarak tutarlı bir şekilde tekrarlanan küçük disiplinler, zamanla elde edilen büyük başarılara yol açar."

img
John C. Maxwell
Author, professional speaker, pastor

"Bir mumdan binlerce mum yakılabilir, fakat mumun ömrü kısalacak değildir. Mutluluk da böyledir; paylaşıldıkça azalmaz."

img
Buddha
wandering ascetic and religious teacher

“Bin adımlık yolculuk bile atılacak tek bir adımla başlar.”

img
Lao Tzu
Philosophy and Facts Famous Philosophers

“Tanıdığımız en güzel insanlar, yenilgiyi, acıyı, kaybı deneyimlemiş ve dipten kendi yolunu bulmuş olanlardır. Bu insanlar, kendilerini şefkat, nezaket ve derin sevgiyle dolduran hayata karşı bir takdir, duyarlılık ve anlayış edinmişlerdir. Güzel insanlar sadece ortaya çıkmaz, yaratılırlar."

img
Elizabeth Kubler-Ross
psychiatrist and Author of some two dozen books